נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)

אודות

מי אנחנו?

קבוצת קריסטל דום קו משי מעצבת, מפתחת ומייצרת מוצרי לוגו ומיתוג מרהיבים ומספקת פתרונות תעשייתיים בדפוס משי או דפוס דיגיטלי. מאז ייסודה ב-1982 מייצרת הקבוצה מדי שנה מיליוני פריטים ללקוחותיה בישראל ובעולם במפעליה שבראשל"צ ובשדרות. הקבוצה, שהינה המובילה בישראל בתחומה, צברה מוניטין רב כארגון מקצועי ואמין. מגוון לקוחותיה כולל את החברות התעשייתיות והמסחריות הגדולות במשק הישראלי כמו גם מאות חברות בעלות שם מרחבי אירופה ואמריקה. הצלחת החברה נובעת מהשירות המקצועי והאמין, המחירים התחרותיים והאיכות הגבוהה של המוצרים. מפעלינו, העובדים תחת תקן ISO 9001:2000, מאויישים בצוות מנהלים ועובדים מקצועיים בעלי ניסיון רב ומצוידים בציוד ובאמצעים המתקדמים ביותר בעולם. פסי היצור של קבוצת קו משי נותנים פתרונות מקצועיים ומהירים לכל גודל הזמנה.

המחלקות שלנו

שירות לקוחות

אנו שמים דגש על שירות ללקוח. ערך השירות בקבוצת קריסטל דום קו משי מבטא באופן מעשי את מחויבותנו להעניק ללקוחותינו שירות איכותי ויעיל. מחלקת שירות לקוחות מקיימת קשר שוטף עם הלקוח, מעבירה הצעות מחיר, מעדכנת לגבי מצב הזמנה ומועדי אספקה ונותנת מענה לבקשות הלקוח. המחלקה מהווה את הכתובת היומיומית לכל עניין, במקביל לאיש המכירות שמלווה אתכם לאורך כל הדרך, כל זאת על מנת לשמור את לקוחותינו מעודכנים בכל עת.
 
מכירות
 
צוות המכירות המקצועי שלנו מיומן בהתאמת הפתרונות הטובים ביותר ללקוחות מתוך המגוון הרחב של הטכנולוגיות והמוצרים שאנו מייצרים ומשווקים. לאנשי המכירות שלנו תודעת שירות גבוהה והם מביאים לידי ביטוי את היצירתיות והידע המצטבר של קבוצת קריסטל דום קו משי על מנת לתת ללקוחותינו את המענה הטוב ביותר. אנו מודעים לכך שההבדלים והדקויות בין המוצרים שלנו אינם תמיד ברורים למשתמש ולעיתים קשים להבנה על בסיס ויזואלי בלבד, ללא הצגת דוגמאות מוחשיות. אנשי המכירות שלנו יעשו כל שנדרש, כולל הגעה ללקוח מתלבט, על מנת להציג את החלופות הטובות ביותר ליישום הנדרש. נדאג להתאים לכם את הפתרון הטוב ביותר בהרכב החומרים והדבקים הנדרשים ליישום שלכם.
 
גרפיקה
 
כל פתרון ומוצר מתחיל מגרפיקה מקצועית ומדוייקת. לאחר הכנת קבצי מוצר לצורך ייצור, תוך שימוש בתוכנות הגרפיות המתקדמות ביותר, צוות הסטודיו בקריסטל דום קו משי נמצא עם הלקוח בקשר, על מנת לאשר את כל פרטי המוצר, כולל סוג המוצר, מידות וגוונים. הסטודיו המתקדם שלנו הוא הכתובת בכל עניין מקצועי הקשור בגרפיקה.
 
ייצור
 
עשרות עובדי הייצור של קבוצת קריסטל דום קו משי במפעלינו בשדרות ובראשל"צ מהווים את הבסיס להצלחתנו להיות יצרן ויצואן מוביל. אנו מתגאים בצוות המקצועי והמיומן שלנו ובטוחים שעשרות שנות ותק וניסיון, בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ושירות מסביר פנים, הם המתכון למוצר מושלם וללקוח מרוצה.
 
בקרת איכות
 
בקבוצת קריסטל דום קו משי שמים פוקוס על איכות, וזה בהחלט מורגש. צוות העובדים שלנו פועל לפי נוהלי ביקורת איכות מסודרים, על מנת להבטיח שמוצרינו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בעקביות ובקפדנות.
כדי שלא נספק מוצר שאינו מושלם ומתאים בדיוק למה שהזמין הלקוח, יצרנו מנגנון בקרת איכות, הפועל בכפוף לתקן ,ISO 9001:2000 שבודק כל פריט שיורד מפסי היצור. זאת הדרך שלנו לוודא רמת איכות מקסימלית של מוצרינו, ולאפשר לחברות מובילות בישראל וברחבי העולם לעבוד איתנו.
 

 

המחויבות שלנו

 

•  לאתר ולהציע ללקוחותינו את הטכנולוגיות והמוצרים המתקדמים ביותר.
•  לעצב ולייצר מוצרים באיכות העומדת בדרישות הלקוח.
•  להעניק ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר קשר אישי וחוויה יוצאת דופן.
•  ליצור בארגון סביבת עבודה מהנה נעימה ומקדמת וכן לעודד עשייה ויוזמה.

 

סרטון טכני